kardigán_MiNI_úplet GEO - veľkosť: XS-S

kardigán_MiNI_úplet GEO - veľkosť: XS-S


V tehlovočervenej farbe sme vyrobili jediný KARDIGÁN MiNI so zadnou dĺžkou 61cm. Oproti tabuľkovým rozmerom je mierne predĺžený.   viac

115 €
Varianta neexistuje
XS-S
tehlovočervený úplet GEO

skladom - skladom
ks

V tehlovočervenej farbe sme vyrobili jediný KARDIGÁN MiNI so zadnou dĺžkou 61cm. Oproti tabuľkovým rozmerom je mierne predĺžený.   viac

V tehlovočervenej farbe sme vyrobili jediný KARDIGÁN MiNI so zadnou dĺžkou 61cm. Oproti tabuľkovým rozmerom je mierne predĺžený.  

Bavlnený žakár s geometrickým vzorom od dánskeho výrobcu Mind The MAKER  je kvalitný, mierne strečový, hrubší úplet (svetrovina) s ekologickým certifikátom. Cena organickej bavlny je vyššia, možno ju však chápať ako investíciu do ochrany životného prostredia a lepších pracovných podmienok pre pestovateľov a výrobcov. Pestovanie bez pesticídov a herbicídov, spracovanie s úsporou vody a energií znižuje ekologickú stopu.

Kardigán je ideálnou kombináciou komfortu a štýlu na jesenné a jarné dni. Môžete  ho nosiť na viacero príležitostí. Ako formálnejší kúsok do práce alebo ako ležérny doplnok na voľné chvíle. Vďaka oversize strihu sa prispôsobí akejkoľvek postave. Premyslené detaily a kvalitné vypracovanie mu dodávajú nádych sofistikovanosti. Fazóna je naznačená jemným tvarovaním, vrecká sú zapracované do členiacich švov, dolné kraje ukončuje široký lem. Dĺžku rukávu si tak upravíte efektným ovinutím.

Pre výber správnej veľkosti na základe vašich telesných mier použite túto tabuľku.

Rozmery hotového výrobku, prípadne ponuku ďalších farebných variánt materiálov nájdete v galérii produktu.

Pokiaľ vašu veľkosť alebo požadované materiálové prevedenie nemáme v ponuke, váš ideálny MiNI kardigán z iných dostupných materiálov si môžete objednať TU. V prípade špecifických požiadaviek ma kontaktujte.

  • Zloženie materiálu: 95% organická bavlna, 5% elastan.
  • Certifikácia materiálu: OEKO-Tex Standard 100, GOTS.
  • Gramáž materiálu: 260 g/m².

pracie_ikony_ecovero